نمایندگی شیرآلات kwc در اصفهان

نمایندگی شیرآلات KWC در اصفهان

نمایندگی شیرآلات kwc در اصفهان

شیرآلات kwc اصفهان

نمایندگی شیرآلات kwc در اصفهان عرضه کننده شیرآلات kwc اصفهان می باشد که یکی از برند های معرف جهانی در زمینه تولید و عرضه انواع شیرآلات ساختمانی در جهان KWC می باشد. همانطور که می دانید اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و یکی از دغدغه‌های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است.
لذا شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC سوئیس این مهم را به انجام رسانده و کارخانه‌ای را که مجهز به ریخته گری ماشینکاری، پولیش، آبکاری و قالب سازی است با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند، در سال ۱۳۶۳ در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسانید و محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه کرد. این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در کشور گردیده است.
امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است. شرکت کی دبلیو سی در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی، شیرآلات بهداشتی، شیرآلات چشمی، شیرآلات توکار، شیرآلات رنگی، شیرآلات ترموستاتیک و شیرآلات چشمی الکترونیکی میباشد.

نمایندگی فروش شیرآلات kwc در اصفهان

کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی بعنوان نمایندگی فروش شیرآلات kwc در اصفهان فعال می باشد. شما می توانید برای خرید انواع شیرآلات KWC در اصفهان به فروشگاه ما مراجعه نمایید. تمامی شیرآلات KWC اصفهان موجود در کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی با بهترین قیمت برای شما عزیزان موجود می باشد. برای ثبت سفارش می توانید محصولات موجود را از لینک زیر مشاهده نمایید.

آدرس نمایندگی شیرآلات kwc در اصفهان

اگر به دنبال آدرس نمایندگی شیرآلات kwc در اصفهان هستید می توانید به کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی واقع در
اصفهان ، خیابان پروین ، پل سرهنگ ، خیابان عطار نیشابوری
مراجعه نمایید.
همچنین در ادامه می توانید برخی از شیرآلات KWC موجود در کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *