شیرآلات کاویان اصفهان

خرید شیرآلات کاویان اصفهان

اگر به دنبال خرید شیرآلات کاویان اصفهان هستید. یکی از برند هایی که هم کیفیت بالایی دارد و هم می تواند با قیمتی شگفت انگیز شما شما را جذب کند شیرآلات کاویان می باشد. برند کاویان از سال ۱۳۶۸ به واسطه همکاری در “گروه صنعتی برنز” به مدیریت مرحوم آقای مهندس افراشته شکل گرفت. این شرکت مسیر سختی را تا الآن طی کرده است تا بتواند به برندی معتبر در سطح کشور تبدیل شود.

برای خرید شیرآلات کاویان در اصفهان می توانید از نمایندگی شیرآلات کاویان در اصفهان، کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی اقدام به خرید نمایید. کلینیک ساختمانی جوانمردی اصفهان نمایندگی رسمی ارائه انواع شیرآلات در اصفهان می باشد.
این کلینیک بعنوان نمایندگی شیرالات شیبه در اصفهان، نمایندگی شودر در اصفهان، نمایندگی شیرآلات قهرمان در اصفهان فعال می باشد. شما می توانید برای ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

تاریخچه شیرآلات کاویان

شیر آلات کاویان

۱۳۶۸
آشنایی اولیه موسسین کاویان با صنعت شیرآلات، در سال ۱۳۶۸ به واسطه همکاری در “گروه صنعتی برنز” به مدیریت مرحوم آقای مهندس افراشته شکل گرفت.

۱۳۷۳
این همکاری ۵ ساله در گروه صنعتی برنز و شیبه به شکل‌گیری ایده ای خلاقانه انجامید که جای خالی آن در بازار حس می شد. ایده ای جهت تولید و فروش قطعات شیر‌آلات به سایر تولید‌کنندگان شیر‌آلات که توسط مجموعه “بهریزان صنعت” در سال ۱۳۷۳ به اجرا درآمد.

۱۳۷۷
در سال ۱۳۷۷ پس از ۴ سال همکاری موفق، برخی سهامداران بهریزان صنعت تصمیم گرفتند یک مرحله جلوتر بروند و فعالیت مستقلی را جهت پیاده سازی ایده های جسورانه خود در صنعت شیر‌آلات آغاز نمایند.

۱۳۷۸
در سال ۱۳۷۸ هسته اولیه شیرآلات کاویان با نام “تنها” در محیطی سالم و بر اساس صداقت و کار تیمی با مدیریت آقای مهندس شاکرین آغاز به کار نمود. تنها را می توان هم “تَن ها” خواند و هم “تنها” چرا که دو نوع خودش مجموعه ای تک بود و چندین تن سختی های تولید را برای بهبود و موفقیت بر خود هموار می نمودند.

۱۳۸۶
هدف اولیه‌، تولید قطعات شیر‌آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار با استقبال قابل توجهی روبرو شد. این استقبال باعث تغییر رویکرد کارگاهی به کارخانه‌ای و ثبت شرکت تحت عنوان “کاویان هم ‌افزا” در تاریخ ۱۲/۰۲/۱۳۸۶ گردید.

درباره برند کاویان

نمایندگی شیرآلات کاویان در اصفهان

پس از ۲۰ سال، خانواده شیرآلات کاویان، با وجود تمام سختی ها با جان و دل به تولید ادامه می دهد و فرصت کار و ایده پردازی در محیطی سالم را برای جوانان ایران فراهم می آورد. امروز که بورس های شیرآلات پر از محصولات تکراری و یکنواخت شده، دغدغه کاویان ارائه شیرآلاتی خلاقانه، غیر کپی و باکیفیت به مصرف کنندگان است. شیرآلاتی که لذت صرفه جویی در مصرف آب را برایمان رقم می زند.
در هنگام خرید بسیاری از مصرف کنندگان در مورد انتخاب خود تردید دارند و یا نمی دانند باید به چه نکاتی توجه نمایند. شما می توانید از قسمت وبلاگ وبسایت کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی اقدام به ثبت سفارش نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *