سرامیک طرح فرش در اصفهان

سرامیک طرح فرش اصفهان

اگر به دنبال خرید سرامیک طرح فرش در اصفهان هستید. کلینیک ساختمانی جوانمردی انواع سرامیک های طرح فرش را در سایز ها و طرح های مختلف موجود دارد. شما می توانید، یکی از طرح های محبوب سرامیک در ایران سرامیک های طرح فرش می باشد. با توجه به این که امروزه استفاده از سرامیک بعنوان کفپوش منازل به یکی از محبوب ترین متریال های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی و معماری تبدیل شده است. فرش نیز یکی از مواردی است که برای زیبایی منازل به خصوص در ایران، محبوبیت زیادی دارد و به نوعی یکی از المان های اصلی منازل ایرانی ها تبدیل شده است.

سرامیک طرح فرش یا فرش؟

محبوبیت متریال سرامیک و محبوبیت فرش در میان ایرانیان باعث شد که سرامیک طرح فرش در ایران محبوبیت زیادی پیدا کند، کشور ایتالیا نیز یکی دیگر از کشور هایی است که سرامیک های طرح فرش در آنها محبوبیت زیادی دارد. ابتدا سرامیک های با طرح گل فرش تولید شد و به مرور زمان مجموعه سرامیک هایی که با سایز های متفاوت معمولا ابعاد ۱*۲ و ۲*۳ و ۵.۲*۵.۳ و …. می باشد.

سرامیک طرح فرش تلاش، سرامیک سازان برای جذب مشتریان

امروزه با گسترش متریال هایی که برای کف منازل مورد استفاده قرار می گیرد، محوبیت سرامیک ها کمتر شده است، ولی تولید کنندگان با تولید سرامیک ها در طرح ها و رنگ های متنوع از کاهش محبوبیت سرامیک جلوگیری کرده اند و هنوز هم غالب تولید کنندگان به علت قیمت معقول و نمای زیبای سرامیک، متریال سرامیک را برای منازل ترجیح می دهند.

انواع سرامیک طرح فرش در اصفهان

سرامیک های طرح فرش موجود در استان اصفهان که از کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی می توانید تهیه کنید. معمولا در دو نوع بر اساس جلوه سرامیک موجود هستند.

سرامیک طرح فرش در اصفهان

۱. سرامیک طرح فرش مات در اصفهان
این نوع سرامیک طرح فرش یعنی سرامیک طرح فرش مات یکی از زیبا با وقار ترین انواع سرامیک های طرح فرش می باشد و مناسب استفاده در فضا های کوچک است.


۲. سرامیک طرح فرش براق در اصفهان
یکی دیگر از انواع سرامیک های طرح فرش در اصفهان سرامیک طرح فرش براق می باشد. براقیت و درخشش سطح این سرامیک این محصول را برای سالن های پذیرایی بزرگ به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل کرده است.

قیمت سرامیک طرح فرش در اصفهان

یکی از فاکتور های خرید هر محصولی امروزه قیمت آن می باشد. قیمت سرامیک های طرح فرش در اصفهان، در آبان ماه ۱۴۰۱ در سایز ۶۰*۶۰ معمولا از ۲۶۰.۰۰۰ هزار تومان تا بالای یک میلیون تومان با سایز مشابه موجود می باشد. شما می توانید انواع مدل های سرامیک طرح فرش موجود در کلینیک ساختمانی حسین جوانمردی را در ادامه مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *